MCCT ONLINE WEEK 2021

23-26.03.2021
Pierwsza edycja branżowej konferencji adresowanej dla rynku miejsc spotkań w przestrzeniach biurowych i home office, komunikacji, pracy zespołowej, szkoleń oraz eventów online.

UDZIAŁ BEZPŁATNY

LICZNE ATRAKCJE I NAGRODY W TYM MONITOR INTERAKTYWNY 65"

 

Zarejestruj się

 Architekt

Aleksander Szybilski jest architektem z 6-letnim doświadczeniem zawodowym w projektowaniu powierzchni biurowych i 4-letnim w zarządzaniu strategią miejsca pracy/zmianą związaną z otwieraniem nowych powierzchni biurowych. Największym projektem Aleksandra Szybilskiego było stworzenie siedziby głównej Samsunga w Warszawie. W tym projekcie był odpowiedzialny za miejsce pracy, zbieranie wymagań od pracowników, zarządzanie zmianą, komunikację i prezentację dla wyższej kadry zarządzającej, koordynację planowania przestrzeni oraz przygotowanie budżetu.

Najnowszy projekt Aleksandra dla Cushman & Wakefield koncentrował się na opracowaniu strategii miejsca pracy dla Roche Diagnostics w Pradze, UPC w Warszawie, GSK w Moskwie, Novonordisk w Warszawie, Roche Diagnostics and Pharmaceutical w Bratysławie, KMD w Warszawie, Roche Diagnostics w Warszawie, Roche Diagnostics w Bazylei, Takeda w Warszawie. Ponadto był odpowiedzialny za globalne portfolio firmy Unilever w zakresie wykorzystania powierzchni i zarządzania danymi o powierzchni.

Partner merytoryczny

 
 
 
 

Sponsorzy

 

Patroni medialni

                
                       

Obsługa medialna

Organizator

Copyright MCCT 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.