MCCT ONLINE WEEK 2021

23-26.03.2021
Pierwsza edycja branżowej konferencji adresowanej dla rynku miejsc spotkań w przestrzeniach biurowych i home office, komunikacji, pracy zespołowej, szkoleń oraz eventów online.

UDZIAŁ BEZPŁATNY

LICZNE ATRAKCJE I NAGRODY W TYM MONITOR INTERAKTYWNY 65"

 

Zarejestruj się

Niezależnie czy rok 2021 będzie dla wielu firm czasem powrotu do biur, czy też kolejnym rokiem pracy zdalnej lub hybrydowej, pewne jest, że będzie to okres dużych zmian w wielu firmach i koniecznych inwestycji.

Obecne i przyszłe miejsca spotkań to zarówno różnej wielkości sale konferencyjne, zdalne Home Office jak również miejsca organizacji eventów, szkoleń, w tym hybrydowych lub online.

Niezależnie od lokalizacji, każda przestrzeń musi być wygodna, ergonomiczna i bezpieczna. Powinna  posiadać nowoczesne meble, odpowiednią akustykę, oświetlenie, ale także systemy rezerwacji (pokoje, biurka), inteligentne systemy dostępu oraz oznakowania firmowego typu Corporate Signage.

Wystarczająco szybkie, stabilne i niezawodne środowisko telekomunikacyjne, sieci lokalne, odpowiednia jakość dźwięku i obrazu to podstawa każdego udanego spotkania biznesowego, pracy zdalnej i wymiany danych. Udostępnianie danych i pomysłów musi być łatwe, ale jednocześnie chronione odpowiednim poziomem bezpieczeństwa sieci.

Szeroko rozumiany rynek spotkań, konferencji, eventów rozwija się w dużym tempie od wielu lat, a w związku z COVID’19 uległ całkowitej zmianie. Praktycznie każda firma podejmuje decyzje dotyczące właściwego modelu pracy i komunikacji z klientami, zarówno tej wewnętrznej, jak i kierowanej do szerokiego grona odbiorców na zewnątrz organizacji.

O nadchodzących zmianach i trendach porozmawiamy podczas pierwszej edycji MCCT Week.

Ze względu na formułę online, event zostanie podzielony na trzy dni, dzięki czemu uczestnicy będą mogli wygodnie uczestniczyć w konferencji, ale także mieć czas wykonanie codziennych obowiązków służbowych.

Program merytoryczny MCCT powstaje pod kierunkiem Rady Programowej MCCT 2021 złożonej z uznanych ekspertów rynkowych.

Partner merytoryczny

 
 
 
 

Sponsorzy

 

Patroni medialni

                
                       

Obsługa medialna

Organizator

Copyright MCCT 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.