MCCT ONLINE WEEK 2021

23-26.03.2021
Pierwsza edycja branżowej konferencji adresowanej dla rynku miejsc spotkań w przestrzeniach biurowych i home office, komunikacji, pracy zespołowej, szkoleń oraz eventów online.

UDZIAŁ BEZPŁATNY

LICZNE ATRAKCJE I NAGRODY W TYM MONITOR INTERAKTYWNY 65"

 

Zarejestruj się

Data 23-26.03.2021

Miejsce: Prosta i intuicyjna w obsłudze platforma internetowa online, dostęp z dowolnego urządzenia i miejsca. Możesz zacząć oglądać transmisję w drodze do pracy na telefonie i szybko przełączyć się na duży ekran komputera w pracy lub w domu.

Transmisja strumieniowa połączona z wieloma formami interakcji z uczestnikami, w tym liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Krótkie 15 minutowe, dynamiczne prezentacje i warsztaty przeplatane żywymi rozmowami i dyskusjami ekspertów w studiu konferencyjnym.

Połączenia live z ekspertami i wybranymi uczestnikami, możesz być jednym z nich!

Pytania na czacie, spotkania 1:1, wizyty na wirtualnych stoiskach, liczne ciekawe ankiety czyli networking z zachowaniem bezpiecznego dystansu.

Nie wiesz czy dasz radę być każdego dnia? Musisz na chwilę przerwać oglądanie? Nie ma problemu. Naszą transmisję możesz przewijać jak w VOD, a także obejrzeć nagraną konferencję w późniejszym terminie. Wystarczy się tylko zarejestrować, udział BEZPŁATNY.

Partner merytoryczny

 
 
 
 

Sponsorzy

 

Patroni medialni

                
                       

Obsługa medialna

Organizator

Copyright MCCT 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.